TEC-IT Barcode Studio

TEC-IT Barcode Studio

Barcode Studio vám pomůže vytvořit si vlastní čárové kódy v perfektní kvalitě!
Hodnocení
3.3  (12 hlasů)
Váš hlas
Skóre
1.5
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 2 ocenění
Barcode Studio vám pomůže vytvořit si vlastní čárové kódy v perfektní kvalitě!
S Barcode Studio můžete rychle vytvořit vysoce kvalitní čárový kód obrázky pro pre-press požadavky a desktop publishing aplikace během několika minut. Barcode Studio je chytrý nástroj, který funguje na své vlastní, žádný další software a žádné programování dovednosti jsou povinné!
Barcode Studio vám pomůže vytvořit si vlastní čárové kódy v perfektní kvalitě!
Hlavní rysy:
- Barcodes jako Rastrový obrázek nebo Vector Graphic
The potřebné čárové kódy jsou vytvořeny a parametrizovat přímo na obrazovce, žádné speciální znalosti je nutné. Výstup čárových kódů probíhá přímo na tiskárně, jako obrázek (BMP, GIF, JPG, TIF, PNG), jako vektorové grafiky (EPS, PDF, PostScript®) nebo do schránky.
- Pomocí generovaných čárových kódů pro své účely okamžitě:
Přidat čárový kód grafiky, aby pro editaci obrazu, programů, databází, formulářů nebo libovolné dokumenty.
- Guaranteed Barcode Quality
With build-v náhledové kvalitě funkce Barcode Studio můžete vytvořit dokonalé obrázky čárových kódů. Očekávané čárový kód kvality je vypočtena v reálném čase s uvedením tisk tolerance s ohledem na výstupní rozlišení (DPI). Tak se můžete kvalifikovat čárového kódu při návrhu a vyhnout nečitelné čárové kódy.
- Command Line Support, Batch Barcode Creation
For generování čárového kódu série Barcode Studio nabízí celou škálu možností:
Můžete generovat sériová čísla automaticky nebo importovat čárových kódů data z externích souborů (TXT, CSV). Navíc, Barcode Studio nabízí plně funkční rozhraní příkazového řádku, který umožňuje dávkové operace (tichý režim) a integrace do aplikací třetích stran (jako Oracle Reports).
- Preconfigured Templates
Barcode Studio obsahuje ready-to-použití čárových kódů šablony pro EAN-13, EAN-8, UPC -, UPC-E a Deutsche Post Premiumadress Data Matrix. Všechny čárový kód nastavení jsou přednastavena, aby splňovaly přesně specifikaci.
- Pro všechny Operating Systems
Informace aktualizovány: