TEC-IT Barcode Studio

TEC-IT Barcode Studio

Barcode Studio pomoże ci stworzyć swój własny kodów kreskowych w doskonałej jakości!
Ocena
3.3  (12 głosy)
Twój głos
Wynik
1.5
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 2 nagrody
Barcode Studio pomoże ci stworzyć swój własny kodów kreskowych w doskonałej jakości!
Z Barcode Studio można szybko tworzyć wysokiej jakości obrazy kodów kreskowych dla pre-press i wymagania edytorskie aplikacji w ciągu kilku minut. Barcode Studio to inteligentne narzędzie, które działa samodzielnie, nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania i bez umiejętności programowania!
Barcode Studio pomoże ci stworzyć swój własny kodów kreskowych w doskonałej jakości!
Główne cechy:
- Barcodes jak bitmap lub Vector Graphic
The niezbędne kody kreskowe tworzone są parametryzowane bezpośrednio na ekranie, bez konieczności specjalistycznej wiedzy. Wydruk kodów kreskowych odbywa się bezpośrednio na drukarkę, jak na zdjęciu (BMP, GIF, JPG, TIF, PNG), jako grafika wektorowa (EPS, PDF, PostScript®) lub do schowka.
- Korzystać z utworzonych kodów kreskowych dla Swoich celów na raz:
Dodaj kodów kreskowych grafiki dla programów do edycji zdjęć, baz danych, kształtach i dowolnych dokumentów.
- Guaranteed Barcode Quality
With wbudowana funkcja podglądu jakości Barcode Studio można stworzyć idealny obraz kodu kreskowego. Wymaganą jakość kodu kreskowego jest obliczana w czasie rzeczywistym, dopuszczalne odchylenia w druku, jak i rozdzielczości drukowania (DPI). W ten sposób można uzyskać kodów kreskowych w czasie projektowania i uniknąć nieczytelnych kodów kreskowych.
- Command Line Support, Batch Barcode Creation
For generacja serii akcent Barcode Studio oferuje cały szereg możliwości:
Można wygenerować numery seryjne lub automatycznie importować dane kodu kreskowego z zewnętrznych plików (TXT, CSV). Ponadto, Barcode Studio oferuje w pełni funkcjonalny interfejs wiersza poleceń, który pozwala wykonywać operacje seryjne (tryb cichy) i integracji aplikacji innych firm (jak Oracle Reports).
- Preconfigured Templates
Barcode Studio zawiera gotowe do użycia szablony kodów kreskowych dla EAN-13, EAN-8, UPC-a UPC-E I Deutsche Post Premiumadress Data Matrix. Wszystkie parametry kodu kreskowego są сконфигурированны specyfikacji.
- Dla wszystkich Operating Systems
Aktualizacja informacji: