TEC-IT Barcode Studio

TEC-IT Barcode Studio

Barcode Studio شما کمک می کند تا خود را برای ایجاد بارکد در کیفیت مناسب!
امتیازدهی کاربر
3.3  (12 رأی)
رأی شما
نمره
1.5
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 2 جایزه دریافت کرد
Barcode Studio شما کمک می کند تا خود را برای ایجاد بارکد در کیفیت مناسب!
با Barcode Studio شما را به سرعت ایجاد کنید, با کیفیت بالا, بار, کد تصاویر برای pre-press الزامات و نشر رومیزی برنامه های کاربردی در عرض چند دقیقه. Barcode Studio یک ابزار هوشمند است که در عمل خود را در آن به هیچ نرم افزار اضافی و بدون مهارت های برنامه نویسی مورد نیاز!
Barcode Studio شما کمک می کند تا خود را برای ایجاد بارکد در کیفیت مناسب!
ویژگی های اصلی:
- Barcodes به عنوان بیت مپ یا Vector Graphic
The مورد نیاز بارکد ایجاد شده و پارامتر به طور مستقیم بر روی صفحه نمایش هیچ دانش خاصی لازم است. خروجی کدهای نوار می گیرد به طور مستقیم بر روی چاپگر به عنوان یک تصویر (BMP های GIF های JPG های TIF های PNG) به عنوان گرافیک برداری (EPS های PDF های PostScript®) و یا به کلیپ بورد.
- استفاده از تولید بارکد برای مقاصد خود را بلافاصله:
اضافه کردن بارکد گرافیک به تصویر در حال ویرایش برنامه های پایگاه داده های فرم و یا خودسرانه اسناد و مدارک.
- Guaranteed Barcode Quality
With ساخت-در پیش نمایش با کیفیت از ویژگی های Barcode Studio شما کامل ایجاد تصاویر بارکد. انتظار می رود بار کد با کیفیت محاسبه در زمان واقعی نشان می دهد چاپ تحمل با توجه به خروجی با وضوح (DPI). بنابراین شما می توانید واجد شرایط بار کد در طراحی و اجتناب از خواندن بارکد.
- Command Line Support های Batch Barcode Creation
For نسل بارکد سری Barcode Studio ارائه می دهد طیف وسیعی از امکانات:
شما می توانید شماره سریال به صورت خودکار و یا وارد کردن اطلاعات بارکد از فایل های خارجی (TXT های CSV). علاوه بر این Barcode Studio ارائه می دهد کامل یک رابط خط فرمان است که اجازه می دهد تا عملیات دسته ای (حالت خاموش) و ادغام برنامه های شخص ثالث (مانند Oracle Reports).
- Preconfigured Templates
Barcode Studio شامل آماده به استفاده از بارکد قالب برای EAN-13 های EAN-8, UPC-UPC-E و Deutsche Post Premiumadress Data Matrix. تمام کد نوار تنظیمات از پیش تعیین شده برای دیدار با دقیقا همان مشخصات.
- برای همه Operating Systems
اطلاعات به روز شده در: